INTELLIGENTNE PÄEVITUSSEADE TOETAB D-VITAMIINI TOOTMIST

Saksamaa tuntud uurimisinstituudi arstide poolt läbi viidud D-vitamiini uuringu käigus jälgiti   kaheksa nädala   jooksul   päevitusseadmete   kasutajate   ja   mitte   kasutajate  D3   vitamiini taset. Enne   igat   päevitamisseanssi   mõõdeti   nahasensori   abil   iga   katses   osalejale individuaalne UV-tundlikkus, et vältida päikesepõletuse teket.

Viimase paari aasta jooksul on teadlased kindlaks teinud kui oluline on päikesevalgus meie tervisele.

D-vitamiini puhul on tegu hormooniga, millele on üha rohkem hakatud tähelepanu pöörama. Kuna söödud toidust tuleb väga väike osa meile vajalikust kogusest, siis suurem osa vajalikust D-vitamiinist (>90%) tuleb meil saada päikesevalgusest. Märkimisväärne arv hiljutisi teaduslikke uuringuid on näidanud, et päikesevalguse ja D-vitamiini puudumine mõjutab negatiivselt paljusid elustiilist tulenevaid haiguseid (südame- ja veresoonkonnahaigused, kõrge vererõhk ja isegi mõned vähivormid). Seejuures on veelgi murettekitavam, et Robert Kochi Saksamaa instituudi andmetel kannatab D-vitamiini puuduse all üle 60% sakslastest. Põhja-Euroopas ei ole lihtsalt võimalik talvekuudel piisavalt D-vitamiini varuda. Seetõttu on arstide läbi viidud uuring testinud, kas D-vitamiini taset saab päevitusseadmetes päevitades tõsta.

 

Uuringu sisu

Päikesepõletuse vältimiseks kasutati uuringus EU normidele ehk loomulikule Vahemere päikesele võimalikult sarnast kiirgust, valituks sai Sun Angel, mille nahasensor mõõdab naha personaalset UV-tundlikkust ja kasutab seda individuaalse UV-doosi arvutamiseks, mis on kehale talutav antud päeval. Sun Angelil on kaks erinevat päevitusprogrammi, et kohalduda klientide eelistustele. Programm “D-vitamiin Sunshine” pakub päevitamist ainult B-tüüp lampidega. Programm “Styling Sunshine” kasutab kõiki UV-lampe ja tagab koheselt nähtava päevitamistulemuse. Uuringu raames testiti mõlema päevitamisprogrammi efektiivsust kasutades kontrollrühma. Juhuvalimiga uuringus osales kolmes rühmas kokku üle 90 inimese. Jaanuarikuu algusest võtsid uuringus osalejad kaks päevitamisseanssi nädalas (Sun Angeli päevitusseadet) ja seda järgneva nelja nädala jooksul. Järgmise nelja nädala jooksul toimus D-vitamiini taseme säilitamiseks ainult üks päevitamisseanss nädalas. Kontrollgrupp ei kasutanud selle perioodi jooksul päevitusseadmeid mitte ühtegi korda.

 

Uuringu tulemused

Enne uuringu algust oli osalejate keskmine D-vitamiini tase umbes 14ng/ml, mis on tunduvalt alla Saksamaa Toitumisühingu soovitatud kogust. Juba kahe nädala pärast registreeriti Sun Angle päevitusseadmete kasutajate seas D- vitamiini seisundi märkimisväärne tõus. Veel kahe nädala pärast oli enamus Sun Angeli kasutajate D-vitamiini tase võrreldes algväärtusega kasvanud ja seda peaaegu kahekordselt. Mida suurem oli uuringus osalejate D-vitamiini puudus uuringu alguses, seda rohkem D-vitamiini tootis keha päevitamise käigus. Uuringus osalejad kes kasutasid “D- vitamiin Sunshine” programmi saavutasid kõrgeima D- vitamiini taseme (keskmiselt 26,8 ng/ml). Ka päevitamisseansside sageduse vähenemisel, püsis D-vitamiini tase Sun Angeli kasutajate seas kõrge. Samal perioodil langes kontrollrühma D- vitamiini tase märkimisväärselt.

D-vitamiini tasemed pärast 4 nädalat

 

Juba pärast nelja nädalat oli enamus Sun Angel kasutajate D-vitamiini tase algse väärtusega võrreldes kahekordistunud.

INTELLIGENTNE PÄEVITUSSEADE TOETAB D-VITAMIINI TOOTMIST

Juhtpaneelis saate määrata kõik isiklikud päevitamiseelistused ja need NFC Connecti abil salvestada.

 

Päikesevalguse eelised

Atraktiivne päevitus on ilu, tervise ja edu sünonüüm. “Suvine välimus” muudab iga outfit-i kaunimaks. Intelligentse ja isikupärastatud UV-A ja UV-B segu pakub Sun Angeli “Styling Sunshine” programmiga igale kliendile optimaalseid päevitustulemusi, mis on muljetavaldavad ka pärast esimest külastust. Natukene päikesevalgust ei muuda meid ainult paremaks – me tunneme end ka paremini. Me kõik teame omast kogemusest, kui palju head päikesevalgus meile pakub. Õigete mugavuslahendustega võib moodsas päevitusseadmes veedetud aeg tunduda nagu tõeline minipuhkus. Uus Sun Angel hellitab kliente värskendusprogrammi Aqua Freshi, aroomilõhna, kliimaseadme ja ergonoomiliselt kujundatud lamamisosaga. 3Dhelisüsteem pakub täiuslikku meelelahutust, millega saate isegi enda nutitelefoni hõlpsasti ühendada. Sünergia, mida Sun Angel pakub ja mida päevituskeskustes pakutakse on selge. D-vitamiini loomulik tootmine on tänapäeval üks olulisemaid terviseteemasid ja sobib suurepäraselt terviseteadliku pakutavate päevituskeskuse võimalustega. Päevitamisprogramm “D-vitamiin Sunshine” sobib suurepäraselt klientidele, kes soovivad päikesevalguse biopositiivsetest mõjudest kasu saada ja soovivad saavutada vaid õrna jume. Laiaulatuslik Sun Angel turunduspakett annab teie klientidele kogu vajaliku teabe ja hõlbsustab teie personali poolt pakutavat nõustamist. Sun Angel on ennekõike loodud selleks, et päevitamine oleks võimalikult lihtne.

Nahasensor hoiab ära päikesepõletuse ohu ja muudab teie personali jaoks nõu andmise lihtsamaks. Intuitiivne käsitsemine ja intelligentne hääljuht muudab kasutamise veelgi lihtsamaks. Kaasaegne päevitusseade on suurepärane viis klientide lojaalsuse tagamiseks ja oma külalistele ainulaadse teenuse pakkumiseks. D-vitamiini eeliste, hea enesetunde ja kohe nähtava tulemuse kombinatsioon muudab Sun Angel päevitusseadme ideaalseks päevituslisandiks igas moodsas päevituskeskuses.

D-VITAMIINI

Nahasensor teab, kui palju UV-valgust teie nahk võib sellel päeval ohutult saada.