Päevitamine on selle hooaja heaolu trend

Selle hooaja heaolu trend on päevitamine. Kui soojemad kuud veedetakse kodus, suunduvad nüüd kuulsused suurepärastesse asukohtadesse, et võtta kõik puhkuse hooajalt. Kuulsused päevitavad kõikjal talvise päikese all, et eemale peletada karantiini nukrus. Vaatame mis on talve päikese võtmise kasumid.


Päevitamine: ideaalne elustiili trend
Te võib olla olete kuulnud, et liigse päikesega kokkupuude võib olla kahjulik Teie nahale, kuid kas teatsite, et kontrollitud päikesega kokkupuude võib tegelikult olla kasulik Teie üleüldisele tervisele? Eredal päeval, kui päike paistab Teie nahale, hakkab see naturaalselt tootma D3 vitamiini. See aitab võimendada immuun süsteemi ja on samuti ülioluline kaltsiumi imendumiseks. Samuti aitab see vähendada stressi ja parandab unetsükklit.

Päevitamine on selle hooaja heaolu trend

Naha ja juuste kasumid

Päikese kokkupuutel on palju tervendamis omadusi. Naha probleemid nagu aknet või psoriaasi saab parandada päikesevalgusega. Kuna päikesevalgus suurendab vitamiin D tasemet kehas, aitab see samuti kaasa juuste kasvamisele. Tihti inimesed arvavad, et päikesekreem blokeerib kogu UVB valguse, kuid ei ole võimalik kogu UVB valgust blokeerida. Kuigi nahk võib taluda 5-7 minutit kaitsmata päikese kokkupuudet, on soovitatav nahka siiski kaitsta hea päikesekreemiga (üle SPF 30). Kerge kiht päikesekreemi kaitseb nahka päikesepõletuse ja lööve eest.

Mis on ideaalne pikkus?
Kuna päikesekiired on kõige intensiivsemad keskpäeval, võtab sel ajal päevitamine vähem aega ning kasumid imuvad sisse kiiremini. Kui Te elate kuumemas kohas, olge päikese all 5-10 minutit, kuid kui elate külemas kliimas, olge päikese käes kuni 20 minutit. Ajastus on samuti oluline. Vahemikku 10.00-15.00 loetakse ideaalseks ajaks päikese võtuks.